- LEGRAND

Цена
€6 14 / 12 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Бутон |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 250 |
| Номинален ток (A) | 10 |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Не |
| Стандарт на контакта | N/A |
| USB портове (count) | 0 |
| Тип товар за димер | N/A |
| Материал | Пластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
Legrand Valena Life Бутон за девиаторен ключ - Бял
Подобрете контрола на осветлението в дома си с бутона за девиаторен ключ от серията Valena Life на Legrand. Този елегантен бял бутон осигурява моментно действие, идеално допълващ съвременните интериори и гарантиращ надеждна работа.
Ключови Предимства
- Елегантен дизайн — Серията Valena Life предлага чисти линии и гладко покритие, което се вписва безпроблемно във всеки интериор.
- Лесен монтаж — Съвместим със стандартни кутии за вграждане, бутонът се инсталира бързо и без специални инструменти.
- Надеждна работа — Изработен от качествени материали от Legrand, осигурява дълготрайна употреба и постоянна тактилна обратна връзка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Бутон |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение | 250 V |
| Номинален ток | 10 A |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита | IP20 |
| Брой модули | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Светлинен индикатор | Не |
| Материал | Пластмаса |
Какво има в кутията
- 1 x Модул бутон
- Инструкция за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




